HAKKIMIZDA

Yaşamın Kıyısında

Muhteşem Bir Manzara,Masmavi bir deniz,Fenerbahçe koyunda maviye nazır eşsiz bir manzara işte Khalkedon Fenerbahçe.

Khalkedon Fenerbahçe seçkin iç tasarımı, eşsiz deniz manzarası ve iddialı mönüsü ile Anadolu Yakası’na Nişantaşı havasını getirirken, güneydeki gözde yazlık mekânların tarzını da İstanbul’a taşıyor.

Restorant, cafe-bar konseptine sahip Khalkedon Fenerbahçe Anadolu yakasında tek olma özelliği taşıyor. Her tarafından deniz gören Khalkedon Fenerbahçe, her iki tarafı camdan oluşan dizaynı ve iç açan dekorasyonuyla Türkbükü’ndeki yazlık mekanların havasına sahip, şeffaf ve aydınlık bir mekan…

Anadolu yakasında bir ilk olan Khalkedon Fenerbahçe’nin mutfağı da çok iddialı. Dünya mutfağının şaşırtıcı lezzetleri, çok özel sunumlarla konuklarla buluşuyor.

Yaz aylarında gün boyu keyif... Kapalı alanı 300 kişilik kapasiteye sahip mekân yazın gelmesiyle birlikte daha çok konuğu ağırlayabilecek. Mekânın yaz sezonu için amacı konuklarını sabahın erken saatlerinden itibaren ağırlayıp, cafe-restoranında dünya mutfağından çeşitli lezzetler sunmak, akşamüstüne doğru çeşitli özel kokteyleri de kapsayan içkilerden yudumlamalarını sağlamak ve gece de koyun yaz esintisinde muhteşem müzikler dinletmek...

Khalkedon Fenerbahçe yaz aylarında Boğaz’da gezen teknelerin yanaşıp müzik eşliğinde yemeklerini yiyip, içkilerini yudumladıktan sonra yollarına devam edecekleri ayrıcalıklı bir mekan..